Pomóż Ukrainie 🇺🇦

Pomóż Ukrainie 🇺🇦

Zachowaj się właściwie – pomóż nam i naszym przyjaciołom rozpowszechnić wiedzę o tym, jak prawidłowo wspomagać Ukraińców w tych ciężkich chwilach

Dla pokoju, nie dla kasy

Cała komunikacja Growee jest wstrzymana do odwołania – zdecydowaliśmy się przekierować uwagę całego naszego zespołu na pomoc Ukrainie. To jest niekomercyjna akcja prowadzona przez Zespół Fundacji Growee. Marka Growee nie będzie wykorzystywana ani promowana w tych działaniach.

Mów głosem ekspertów

Dzisiaj media potrzebują sprawdzonych informacji od ludzi, którym można ufać (nie od rosyjskich trolli) – czyli od Ciebie. Powiedz swoim obserwującym: 1. skąd brać rzetelną wiedzę na temat sytuacji na Ukrainie i jak zarządzać wiedzą, żeby nie ponosić jej kosztów emocjonalnych 2. jak wspierać Ukraińców materialnie – pieniężnie i niepieniężnie – i nie zostać oszukanym (Twoje pieniądze mogą trafić nawet do... Rosji.) 3. jak zarezerwować studio Growee po to, żeby nagrać filmy informacyjne do swoich obserwujących 4. dodatkowo – eksperckie porady na temat tego w jaki sposób zachować się, jeżeli Polska zostanie zaatakowana

Zrób to dla Twoich bliskich

Podczas webinaru przekażemy Ci eksperckie porady co do tego w jaki sposób zachować się, jeżeli Polska zostanie zaatakowana.

Zapisz się na termin ekspresowego webinaru

Połączmy się na 30-minutowy webinar, gdzie dowiesz się jak pomóc Ukraińcom oraz Twoim bliskim na wypadek dalszego negatywnego rozwoju wypadków.